מאמרים

מאמרים (4)

ראשון, 06 נובמבר 2016 23:59

וילונות עם שלט אלחוטי

Written by
ראשון, 06 נובמבר 2016 23:58

לקנות וילונות או להזמין?

Written by

לקנות וילונות או להזמין וילונות - זו השאלה


כמובן שניתן לפנות למעצבים שידאגו לכם לוילונות בהזמנה אישית.  עם זאת, אם יש לכם את הזמן, החשק ואת הידיים המתאימות, אתם יכולים לתפור וילונות בעצמכם. ישנם ספרי הדרכה רבים זמינים שיאפשרו לכם להגי לתוצאות לא רעות בכלל.

כאשר אתם קונים וילונות מוכנים, אתם מוגבלים במידות הוילונות. הם עלולים להיות קצרים מידי (אם רוצים לתלות אותם גבוה כדי ליצור אשליה של תקרה גבוהה) או צרים מידי להרכבה על חלון גדול.

וילונות מוכנים הם גם בדרך כלל לא גם לא "מלאים" או עשירים למראה, ולעיתים לא ממש ישרים (ואת זה תגלו רק אחרי שתתקלו אותם).

הזמנת וילונות מותאמים אישית ובחירת הבדים בעצמכם, תאפשרת לכם ליצור כריות שיהיו תואמות לוילונות או ליצור כיסוי לכיסאות ולספות מאותו חומר.

עם וילונות בהזמנה אישית, ניתן גם להבטיח כי השכבה האוטמת, הפונה כלפי חוץ תהיה זהה בכל החדרים, כך שתהיה אחידות במבט מבחוץ על הבית שלכם.

עם זאת, וילונות בהתאמה אישית נוטים להיות יקרים יותר, מוילונות מוכנים.

ראשון, 06 נובמבר 2016 23:57

שיפוץ הבית בעזרת וילונות

Written by

אף דירה אינה מושלמת. ע"י שימוש מושכל בוילונות ניתן לתקן פגמים רבים בעיצוב המקורי של הבית, זאת הודות למגוון העצום של בדים וסגנונות, כל זאת מבלי לשבור קירות או להכנס להוצאות גבוהות.

יש לכם חלון קטן שהייתם שמחים להגדיל? אם אתם רוצים ליצור אשליה שהחלון יראה גדול יותר ממה שהוא בפועל, תלו וילון לאורך הקיר על גבי מוט או מסילה כאשר אורכם גדול יותר מזה של החלון. האפקט שיווצר יתן את התחושה שהחלון גדול יותר ממה שהוא באמת.

אם יש לכם בעיה הפוכה, של חלון גדול מידי שתקוע לכם באמצע החדר, ניתן למתן את נוכחותו על-ידי תליית וילון בד בגוון שישלים את צבע הקיר ולא לא יעמוד בניגוד אליו.

הרכבת וילונות ארוכים קרוב לתקרה תסייע ליצור אשלייה שהתקרה גבוה יותר ממה שהיא באמת.

במקום לנסות להתאים את צבע הוילונות לצבע הריהוט בחדר, נסו להשתמש באותם בדים של הוילונות ליצירת כריות שניתן לפזר בחלל החדר.

ראשון, 06 נובמבר 2016 23:55

התאמת וילונות לבית

Written by

ככל שזה נוגע לעיצוב, יש אלמנט אחד שנשכח לעיתים קרובות, והוא הטיפול בחלונות. רוב האנשים רוכשים וילונות כלאחר יד, כדבר שצריך אבל לא ממש חשוב איזה. הבעיה היא שהטיפל בחלון צריך להעשות בעניין ולאחר מחשבה. בחירת וילונות נכונה יכולה להיות מורכבת ביותר. אם תבחרו סוג שגוי או בצבע הלא נכון, זה יכול להרוס לגמרי את עיצוב החלל כולו. מציאת הוילון הטוב ביותר עבור החדר שלכם יכולה להוביל לזרימה בסגנון העיצובי. כאשר הטיפול בחלון עובד, זה באמת עובד.

אם אתם מנסים לבחור וילון לחלונות הבית שלכם אבל לא בטוחים מהיכן להתחיל, יש כמה נקודות שיסייעו לכם להפוך את מציאת הוילון הנכון לקלה הרבה יותר.

התאמת הווילון לחדר
זו בעצם טעות שאנשים רבים עושים. הם מוצאים סגנון שמוצא חן בעיינהם והם מישמים את אותם הווילונות בכל החדרים, בין אם הם מתאימים לעיצוב או לא. העובדה הפשוטה היא שכל חדר יכול להיות בעל וילונות שונים. היו מודעים לעובדה זו, וודאו כי אתם משנים את הוילונות מחדר לחדר.

פרטיות
אחד הוילונות היותר פופולרים הם וילונות תלוים שקופים. בעוד שאלו הם וילונות נפלאים בתחומים רבים ושונים, הם לא הסגנון הטוב ביותר של וילון אם אתם רוצים קצת פרטיות מאחר וניתן לראות דרך וילונות אלו. לחדרי שינה או חדרי רחצה אל לכם להסתפק בוילונות שקופים בלבד. במקום זאת, הצמידו להם מאחור וילון בד כהה או כיסוי אטום אחר.

תאורה
כשזה מגיע לחלונות, לא כולם להפיק את אותה כמות של תאורה. זה ישפיע על בחירת סוג הוילונות בהם תשתמשו. וילונות כבדים יכול לחסום הרבה אור, מה שהופך אותם מתאימים במיוחד לחדרי השינה, במיוחד חדרי שינה מהם נשקף נוף מדהים של הזריחה. וילונות שקופים מצוינים לחדרים שיש בהם הרבה שמש אך לא צריך בהם הרבה פרטיות כאשר הם מספקים תחושה של אוורירית ואור בחללים רבים. כאשר אתה יודעים את כמות האור שחודרת מבעד לחלון אתם יכולים לתכנן את הוילונות שלכם בהתאם.

חומרים
ישנם חומרים שונים ושילובים שונים של סיבים שניתן להשתמש בהם עבור וילונות. למשל, כדאי לבחור חומרים עמידים בדהיה, במיוחד אם החדר מקבל הרבה אור, אשר נפוץ בחלונות אשר פונים לכיוון דרום. למרות שמשי עשוי להקנות לחדר מראה מפואר, עדיף להשאירו על כריות ואביזרים אחרים כיוון שוילונות משי דוהים מהר, מה שישאיר אתכם עם וילונות משעמים ומכוערים.

העיצוב הכללי של החדר
למרות שאתם לא בהכרח מודעים לזה, חשוב כדי לקשור את עיצוב הווילונות עם הנושא העיצובי של החדר. זה לא אומר שחייבים "ללכת על בטוח" ולהתאים את הוילונות בצורה מושלמת לעיצוב, אבל הם לא צריכים להתעמת איתו. ודאו כי החומרים משקפים את החומרים בחדר, הצבע עובד עם שאר הצבעים שלכם ועובי החומר מתאים לתחושה הכללית של העיצוב. הדבר האחרון שאתם רוצים הוא וילון כבד בחלל שבו העיצוב קל ואוורירי. על ידי בחירת הצבע הנכון ווילונות יכולים להוסיף עומק לחלל, לספק נגיעות צבע או ממש לתת הצהרה לחדר כולו.

אם אתם עדיין לא בטוחים כיצד להשתמש בוילונות במרחב שלכם, ממולץ בחום לבקר בחדרי תצוגה ולאסוף רעיונות לפני שמיישמים אותם לחדר.

לבסוף, כדאי לשרטט את שטח החלון ולציור את הווילונות לפני שאתם יוצאים לרכוש אותם.

© 2015 Look Deco. All Rights Reserved.